Tania pomoc drogowa i holowanie samochodów - auto pomoc Poznań 24h

Oferujemy kompleksową pomoc drogową w Poznaniu. Świadczymy usługi 24 godziny na dobę. Jeśli Twój samochód uległ awarii, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci rozwiązać tę niekomfortową sytuację. Mamy ogromne doświadczenie i wiemy, jak szybko odholować pojazd, nawet jeśli jest bardzo zdeformowany i ma pourywane części.

Zleć nam holowanie pojazdów w okolicach Poznania

Zajmujemy się holowaniem pojazdów na terenie Poznania i sąsiadujących regionów. Doskonale znany topografię miasta i potrafimy szybko dojechać na miejsce. Jeśli trzeba, szukamy alternatywnych tras. Nie chcemy, abyś długo czekał na naszą pomoc. Dysponujemy samochodem Renault Mascott 2002 2,8 TD DMC 3,5, którego ładowność wynosi 1500 kg, a długość 500 cm. Pojazd jest przystosowany do autoholowania. Używaliśmy go do licznych interwencji w Poznaniu i nie tylko. Posiada platformę stałą z wysuwanymi najazdami, a także sprzęt dodatkowy w postaci wózka na urwane koło.

Zajmujemy się holowaniem samochodów w Poznaniu przez całą dobę

Niespodziewane sytuacje na drodze mogą zdarzyć się praktycznie w każdym momencie. Jeśli Twój samochód ulegnie awarii poza standardowymi godzinami pracy, np. w nocy, nie przejmuj się. Zajmiemy się jego holowaniem i dojedziemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce w Poznaniu. Wiemy, że pewnych sytuacji nie da się przewidzieć. Stąd też jesteśmy do Twojej dyspozycji i zapewniamy szybką, tanią oraz fachową pomoc drogową w Poznaniu przez 24 h.

Potrzebujesz zaufanej firmy zajmującej się autoholowaniem w Poznaniu? Czekamy na Ciebie!

Zgłoś się do nas. Od lat świadczymy auto pomoc w Poznaniu. Jesteśmy rzetelni, przyjeżdżamy na miejsce. Wiemy, co zrobić, by szybko załadować samochód na platformę. Mamy potrzebne narzędzia, które pomogą zabezpieczyć pojazd przed dalszymi uszkodzeniami. Zaufało nam już setki klientów, którym pomogliśmy w trudnych chwilach. Jeśli i Ty również znalazłeś się w kłopotliwym położeniu, zadzwoń do nas.

Autopomoc w Poznaniu 24 h – kompleksowość to podstawa

Możesz liczyć na nasze wsparcie również w niestandardowych sytuacjach, kiedy np. Twój samochód wpadnie do rowu. Niezależnie od pory dnia, przyjedziemy na miejsce, by wyciągnąć pojazd. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i świadczymy auto pomoc w Poznaniu 24 h. Posiadamy również zaplecze w postaci profesjonalnego warsztatu samochodowego. Jeśli chcesz, możesz zlecić nam jednocześnie naprawę pojazdu. W przypadku, kiedy dostaniesz policyjny nakaz wykonania przeglądu technicznego samochodu, również możemy się tym zająć. Dzięki temu w jednym miejscu załatwisz wszelkie sprawy związane z auto holowaniem i naprawą samochodu na terenie Poznania.

Oferujemy pomoc drogową tanio, szybko i profesjonalnie

Jesteśmy nie tylko profesjonalni i szybko dojeżdżamy na miejsce, ale także świadczymy pomoc drogową w Poznaniu. Oferujemy tanie stawki rynkowe. Jesteśmy w stanie odholować Cię praktycznie z każdego miejsca. Wiemy, że problemy z samochodem mogą być bardzo kosztowne, więc nie chcemy dokładać Ci dodatkowych trosk. Staramy się zoptymalizować cenę za usługę, by nie zrujnować Twojego budżetu.

Pomoc drogowa 24h kontakt: 502-554-550

Firma MKPUNKT oferuje kompleksowe usługi w zakresie HOLOWANIA i POMOCY DROGOWEJ pojazdów osobowych.

POMOC DROGOWA:

RENAULT MASCOTT 2002 2,8TD DMC 3,5

Jeżeli Twój samochód doznał na trasie nagłej i nieoczekiwanej awarii to z pewnością znalazłeś się w bardzo niekomfortowej sytuacji. Nie wiesz jak rozwiązać ten problem? W takiej sytuacji warto skorzystać profesjonalnego wsparcia, które gwarantuje nasza auto pomoc. Jesteśmy doświadczoną firmą z Poznania świadczącą pomoc drogową 24h na terenie całego miasta oraz regionów sąsiadujących. Holowanie pojazdów w naszym wykonaniu jest szybkie i skuteczne. To usługa na najwyższym poziomie, która z pewnością sprosta wszystkim Twoim wymaganiom.

Pomoc drogowa Poznań

Holowanie pojazdów na terenie Poznania

MKPUNKT
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań
Telefon: (061) 6530-555
(061) 6530-777
E-mail: mk.mazurek@gmail.com

Godziny otwarcia:
365 dni w roku 7 dni w tygodniu 24h/dobę

Copyright 2010 | Projekt: iCEA