Prostowanie, naprawa felg aluminiowych i stalowych

Czy uszkodzenie felgi oznacza, że koniecznie trzeba inwestować w nowy komplet ? Na szczęście nie. Korzystnym rozwiązaniem tego problemu z pewnością okaże się wizyta w naszym warsztacie samochodowym, w którego ofercie znajduje się między innymi naprawa felg w Poznaniu. Posiadamy narzędzia i umiejętności potrzebne zarówno do pracy nad felgami stalowymi, jak i aluminiowymi. Najczęściej stosowaną usługą z zakresu naprawy tego elementu jest prostowanie felg aluminiowych w Poznaniu. Wykonujemy ją zarówno w przypadku samochodów osobowych, jak i dostawczych.

Cena z oferowane w tej kategorii usługi jest uzależniona od tego, czy klienta interesuje naprawa felg aluminiowych w Poznaniu czy też zwykłych. Ważny jest też rodzaj samochodu (osobowy lub dostawczy), a przede wszystkim – stopień uszkodzenia. Dlatego też ceny podane na stronie są jedynie kwotą przykładową – zawsze dokonujemy wyceny przez rozpoczęciem naprawy, szacując stopień uszkodzenia felg. Dzięki temu klient może mieć pewność, że nie otrzyma na rachunku innej kwoty niż została ostatecznie ustalona.

Warto wiedzieć, że wykonywane u nas w tej dziedzinie naprawy to nie tylko prostowanie felg w Poznaniu, ale również prace naprawcze i renowacyjne w przypadku felg pękniętych, które należy zespawać, czy też uszkodzonych rant.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za prostowane przez nas felgi. Zapewniamy, że po naprawie będą one doskonale nadawały się do użytku drogowego. Staramy się sprostać nawet najtrudniejszych przypadków, jeśli jednak wiemy, że jakaś felga jest nie do odratowania, wówczas nie podejmujemy się jej naprawy dla samego zarobku.

MKPUNKT
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań
Telefon: (061) 6530-555
(061) 6530-777
E-mail: mk.mazurek@gmail.com

Godziny otwarcia:
pn. – pt: 8:00 – 18:00
sobota: 9:00 – 13:00

Oferta prostowania felg

prostowanie felg Poznań

CENNIK:

PROSTOWANIE FELG ALUMINIOWYCH - od 70PLN/szt.*
PROSTOWANIE FELG STALOWYCH      - od 30PLN/szt.*

*cena wykonania usługi zależna jest od stopnia uszkodzenia i rodzaju obręczy. Ostateczny koszt wykonania usługi serwis wycenia przed rozpoczęciem naprawy, po dokonaniu oględzin uszkodzenia felgi.

Copyright 2010 | Projekt: iCEA