Stacja kontroli pojazdów

Stacja kontroli pojazdów – badania techniczne – SKP MK Punkt Poznań

Odwiedź naszą stację kontroli pojazdów w Poznaniu. Świadczymy szeroki zakres usług. Wykonujemy techniczne badania okresowe różnego typu samochodów zarówno napędzanych benzynowo, jak również na gaz, a także przystosowanych do ciągnięcia przyczepy. Wykonujemy również przeglądy pojazdów powypadkowych lub też skierowanych przez policję czy inne państwowe urzędy. Sprawdzamy stan techniczny pojazdów sprowadzanych z zagranicy lub też taksówek. Umów się na termin kontroli.

SKP Poznań – wiedza i doświadczenie

Nasza firma od lat działa na rynku. Zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów. Wiemy, na co zwracać uwagę, by dobrze zdiagnozować stan techniczny pojazdów. Jesteśmy rzetelni. Jeśli chcesz, by usługa była zrealizowana na wysokim poziomie, zgłoś się do nas. Jesteśmy w stanie wykryć nietypowe usterki, które nie zawsze ujawniają się podczas diagnozy komputerowej. Nasz punkt SKP Poznań uchodzi za fachowy i jest ceniony przez kierowców.

mk37
mk38
Do badań technicznych w Poznaniu wykorzystujemy nowoczesne sprzęty

Żeby badania techniczne w Poznaniu były wykonane prawidłowo, niezbędny jest dobrej jakości sprzęt diagnostyczny. Tylko w ten sposób można dokładnie ocenić stan pojazdu. Stąd też dbamy o to, by nasze urządzenia były w dobrym stanie. Na bieżąco je serwisujemy, usuwamy wszelkie usterki, aktualizujemy oprogramowanie. Posiadamy także wszelkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia konieczne do świadczenia tego typu usług.

Stacja kontroli pojazdów w okolicy Poznania Nowe Miasto to kompleksowe podejście

Nasza stacja kontroli pojazdów, zlokalizowana w okolicach Poznania Nowe Miasto, to przede wszystkim kompleksowe podejście do świadczonych usług. Na miejscu usuwamy drobne usterki. Jeśli wykryjemy poważniejszą wadę, proponujemy jej naprawę. Umawiamy dogodny termin serwisu. To duże udogodnienie, gdyż w jednym miejscu można kompleksowo załatwić sprawy związane z samochodem. Nasi mechanicy mają duże doświadczenie, dzięki czemu są w stanie szybko zdiagnozować usterkę i podjąć się jej naprawy. Dbamy również o to, by na podnosić swoje kwalifikacje. Motoryzacja to dziedzina, która bardzo dynamicznie się zmienia. Wciąż powstają innowacyjne rozwiązania, technologie zmniejszające emisję szkodliwych substancji do środowiska. To sprawia, że trzeba stale poszerzać swoją wiedzę, bo tylko w ten sposób można dobrze naprawić pojazdy.

Odwiedź stację kontroli pojazdów, jeśli mieszkasz w okolicy Poznań Wilda

Obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne z dzielnicy Poznań Wilda, Starołęka, Nowe Miasto i innych lokalizacji. Posiadanie floty samochodowej w firmie wiąże się z licznymi obowiązkami. Trzeba na bieżąco monitorować terminy wykonania przeglądów technicznych i serwisu. Powierz nam to zadanie. Zajmiemy się diagnostyką oraz naprawą Twoich firmowych pojazdów. Dzięki temu utrzymasz je w dobrym stanie na całe lata. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami. Nasze usługi kierujemy również do prywatnych odbiorców.

Nasza stacja kontroli pojazdów w okolicy Poznania Starołęka to dobra i fachowa obsługa!

Przykładamy uwagę do dobrej jakości obsługi. To dla nas niezmiernie istotne. Chcemy, by nasi Klienci byli zadowoleni nie tylko z fachowego podejścia, ale również z dobrego kontaktu z naszą firmą. Stąd też dokładnie tłumaczymy, z czym wiążą się poszczególne usterki. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania. Staramy się także dopasować grafik do Twojego terminarza. Stawiamy na budowanie długofalowych relacji, gdyż wiemy, że to podstawa dobrej współpracy. Jeśli chcesz skontrolować stan techniczny pojazdu, skontaktuj się z nami.

mk39
MK PUNKT - specjaliści, których potrzebujesz!
Kontakt