Przegląd samochodu

Przeglądy samochodu rejestracyjne i techniczne – MKPunkt Poznań

Jeśli chcesz wykonać przegląd samochodu w Poznaniu, zgłoś się do nas. Oferujemy szeroki zakres usług. Wykonujemy zarówno standardowe badania techniczne, niezbędne do dalszej jazdy, jak również zajmujemy się przeglądem pojazdów po wypadku lub kolizji, a także przystosowanych do ciągnięcia przyczepy. Kontrolujemy też stan pojazdów zasilanych na benzynę oraz gaz czy diesel. Wykonujemy badania techniczne samochodów skierowanych przez policję czy urzędy. Jeśli i Ty także chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu. Umów się na dogodny termin.

Do realizacji zadań podchodzimy kompleksowo. Nie tylko sprawdzamy stan techniczny pojazdów, ale również zajmujemy się naprawą wykrytych usterek. Dzięki temu w jednym miejscu możesz załatwić wszelkie sprawy związane z Twoim samochodem i bezpiecznie wyjedziesz na drogę. Takie podejście doceniło już wielu naszych Klientów. Fachowość, profesjonalizm i terminowość – to słowa, które nas określają. Jeśli szukasz firmy, która dobrze wykonuje przeglądy samochodowe w Poznaniu, skontaktuj się z nami. Zyskasz pewność, że bez obaw wyjedziesz w każdą trasę.

mk40
mk41
Dlaczego warto powierzyć nam przeglądy samochodowe w Poznaniu?

Bo znamy się na samochodach jak mało kto. Na rynku działamy od lat. Przez ten czas udało się nam pozyskać setki, jak nie tysiące zadowolonych z naszych usług Klientów. Na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje, co w przypadku samochodów nowszych generacji jest niezwykle istotne. Motoryzacja bardzo dynamicznie się zmienia. Wciąż powstają nowe rozwiązania, które powodują, że auta z jednej strony są bardziej ekonomiczne, a z drugiej ich serwis i diagnostyka są znacznie bardziej skomplikowane. Stąd też wciąż uczestniczymy w szkoleniach, poznajemy nowe rozwiązania, by dobrze diagnozować stan samochodów. Zdajemy sobie sprawę, że nawet przy zwykłych przeglądach rejestracyjnych w Poznaniu mogą ujawnić się wady pojazdów. Naszym priorytetem jest rzetelnie poinformować Cię o stanie technicznym, a jeśli wyrazisz zgodę możemy podjąć się również usunięcia usterki.

Naszą zaletą jest także nowoczesny sprzęt. Wiemy, że tylko dobrej jakości urządzenia umożliwiają dokładną diagnozę techniczną, a na tym nam szczególnie zależy. Stąd też dbamy o to, by sprzęt, na którym pracujemy był dobrze utrzymany. Na bieżąco serwisujemy urządzenia, a także aktualizujemy oprogramowanie. Dzięki temu możemy zaoferować Ci wysoką jakość usług i dokładną analizę stanu technicznego pojazdu.

Umów się na przegląd rejestracyjny w Poznaniu. Dopasujemy odpowiedni dla Ciebie termin!

Jeśli musisz wykonać przegląd rejestracyjny samochodu w Poznaniu, zgłoś się do nas. Zapewniamy nie tylko fachową obsługę, co jest bardzo istotne, ale także dobry kontakt. Przez lata działalności nauczyliśmy się, że budowanie długofalowych relacji to podstawa dobrej współpracy. Stąd też staramy się dostosować do Twoich wymagań. Dopasowujemy termin serwisu do Twojego grafiku.

MK PUNKT - specjaliści, których potrzebujesz!
Kontakt